ul. Lewickie Kolonia 2C, 16-061 Juchnowiec

Stany surowe

Często zdarza się, że Inwestor ma już wcześniej umówionego wykonawcę na prace wykończeniowe i konstrukcję oraz ułożenie dachu. Potrzebna jest jedynie firma, która wykona fundamenty (z ewentualnym podpiwniczeniem) oraz wzniesie stan surowy budynku. Taka firma powinna dysponować nie tylko doświadczonymi fachowcami oraz sprzętem, ale także posiadać układy partnerskie ze sprawdzonymi firmami specjalistycznymi.

SANBUD – stany surowe otwarte i zamknięte – wszystkie technologie!

Jedną z najważniejszych ról w powstawaniu stanu surowego pełni beton. Stosowany jest do wylewania ław, stóp oraz płyt fundamentowych, a także do filarów konstrukcyjnych, nadproży, schodów, stropów, posadzek etc. Dokładne i zgodne z normami wykonanie wszystkich betonowych elementów (wraz z uzbrojeniem i oszalowaniem) jest podstawowym wymogiem prawidłowego funkcjonowania budynku. W zależności od zastosowanej technologii budowlanej, niektóre elementy nośne mogą zostać wykonane z konstrukcji stalowych bądź drewnianych.
Dla pracowników firmy SANBUD beton nie ma żadnych tajemnic. Podobnie jak wszelkie inne materiały budowlane: od tradycyjnej cegły, poprzez wszelkiego typu silikaty, bloczki gipsowe, beton komórkowy, aż po technologie specjalistyczne: żelbet, stal lub szkło.

SANBUD – naszymi referencjami są nasze realizacje!